PROJEKTOWANIEKREATYWNE

grafika-top-Konsulting.png

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem maszyn, urządzeń, linii technologicznych i transportowych oraz ich elementów. Tworzymy rozwiązania efektywne, bezpieczne i trwałe, zawsze mając na celu maksymalizację korzyści i zysku Klienta.

 

W zależności od charakteru oraz założeń projektu, oferujemy kompleksową realizację zlecenia od fazy koncepcyjnej, aż do uruchomienia u Klienta lub wsparcie inżynierskie w wybranym zakresie i na określonym etapie projektu. 

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta tworzymy nowe, specjalistyczne rozwiązania lub modernizujemy i przeproje-ktowujemy istniejące konstrukcje. Wykonujemy analizy MES i realistyczne wizualizacje 3D.

Usługi projektowo-inżynieryjne

Duży nacisk stawiamy na współpracę zespołu projektowego z Klientem, w efekcie zapewniając lepsze dopasowanie rozwiązania finalnego do oczekiwań i potrzeb zamawiającego. W naszej pracy zawsze szukamy rozwiązań kreatywnych i innowacyjnych, stosując techniki koncepcji design thinking.

 

Ze względu na stale rosnące wymagania dotyczące estetyki projektowanych maszyn, staramy się ściśle współpracować również ze specjalistami z zakresu wzornictwa przemysłowego, poza funkcjonalnością dbając także o atrakcyjny wygląd projektowanych konstrukcji. Współpraca ta pozwala nam dodatkowo oferować usługi inżynierii produktowej od początkowej fazy koncepcyjnej, aż do wsparcia we wdrożeniu do produkcji. 

 

Nasza kadra składa się z wyspecjalizowanych inżynierów, którzy z najwyższą starannością i rzetelnością podchodzą do każdego aspektu procesu inwestycyjnego - od tworzenia koncepcji rozwiązań technicznych i technologicznych, po przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej, wraz z uzyskiwaniem niezbędnych pozwoleń. 

Posiadamy doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę na temat budownictwa, ochrony środowiska, hydrotechniki, mechaniki, elektryki i automatyki. Na koncie mamy liczne sukcesy, dzięki którym zdobyliśmy uznanie i zaufanie Klientów.

projekto99_edited.jpg

Projekt każdej maszyny, linii czy urządzenia dzielimy na kilka przejrzystych etapów pozwalających na lepszą kontrolę nad procesem projektowym oraz uzyskanie optymalnego rozwiązania końcowego:

  • Dostajemy zapytanie ofertowe od Klienta.

  • Przy udziale Klienta omawiamy i formułujemy warunki i założenia projektowe.

  • Przygotowujemy wstępną ofertę i harmonogram prac projektowych. Ustalamy stały koszt prac koncepcyjnych oraz przedział cenowy docelowego projektu.

  • Po  uzyskaniu akceptacji przygotowujemy projekty koncepcyjne wraz z wstępną kalkulacją kosztów produkcji dla każdego z wariantów.

  • Wraz z klientem omawiamy przygotowane koncepcje, a następnie wybieramy i zatwierdzamy wariant docelowy.

  • Przygotowujemy ostateczną wycenę projektu oraz kalkulację kosztów produkcji.

  • Po uzyskaniu akceptacji opracowujemy kompletny projekt zawierający dokumentację 3D i 2D. 

  • Na życzenie Klienta produkujemy zaprojektowaną linię, maszynę lub urządzenie, dokonujemy montażu i przeprowadzamy szkolenie z obsługi.