NASZEUSŁUGI

DODATKOWO ŚWIADCZYMY

USŁUGI PROJEKTOWE

Oferujemy prace  projektowe na potrzeby koncepcji  nowych bądź modernizacji już istniejących.

USŁUGI PRODUKCYJNE

Oferujemy wykonywanie prac:

- spawanie;

- piaskowanie;

- walcowanie;

-  cięcie, gięcie;

- malowanie;

WYNAJEM PRACOWNIKÓW

Oferujemy wynajem wykwalifikowanych brygad monterskich . 

Leasing pracowniczy krótko i długoterminowy.

Wykonujemy prace projektowe dla maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych w zakresie  węzłów betoniarskich, sortowni odpadów, spalarni odpadów, biogazowni, oczyszczalni ścieków, linii technologicznych etc.)  Wszystkie usługi projektowe realizujemy zgodnie z powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją techniczną, zarówno z własnych jak i dostarczonych przez Klienta materiałów. Dostosowujemy i adaptujemy projekty na potrzeby  modernizacji, remontów czy relokacji instalacji technologicznych i przemysłowych. 

Usługi produkcyjne: ślusarskie i spawalnicze naszej firmy to najwyższej jakości wykonywane prace dla Klientów z całej Polski Prace te pozwoliły nam na zdobycie zaufania przez kontrahentów z szeroko rozumianej branży przemysłowej.

Jednym z filarów naszej produkcji jest świadomość naszych pracowników, iż dokładność i precyzja, stanowi o bezpieczeństwie wszystkich łączonych konstrukcji i urządzeń spawanych a przede wszystkim o późniejszej ich eksploatacji.

Nasi wykwalifikowani pracownicy (spawacze, ślusarze, monterzy, elektrycy) posiadają wieloletnie doświadczenie co pozwala realizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Dzięki kompetencji naszych pracowników, przedsiębiorstwo korzystające z ich usług może śmiało podejmować się dużych wyzwań, praktycznie w każdym obszarze działalności.

Wszyscy nasi pracownicy to POLACY posiadający aktualne badania lekarskie, szkolenia Bhp oraz niezbędne certyfikaty.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług projektowych i inżynieryjnych oferowanych przez naszą firmę.